Forum Mali Seryjni Mordercy

Forum Klanu w Counter Strike Mali Seryjni Mordercy

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

#1 2008-12-05 16:53:05

Snajper

Moderator

Zarejestrowany: 2008-11-30
Posty: 8
Punktów :   

Newsy

BSTR ponownie z dywizją CS'a
Zapewne większość z Was kojarzy popularną organizację e-sportową Bez Strachu. Jakiś czas temu zarząd zdecydował pożegnać się zarówno z żeńską, jak i męską formacją Counter-Strike'a. Główny menadżer drużyny, Najki zapowiadał, że już niebawem BSTR powróci do tej platformy. Dotrzymał słowa, ponieważ dziś pod skrzydła zespołu trafili dotychczasowi reprezentanci KHAOTiC. Krótko mówiąc plotki stały się faktem.

Chłopaki z KH w ostatnim czasie radzili sobie co raz lepiej. Podczas Time To Play Bełchatów 2008 d.U.d i spółka zajęli drugie miejsce, po zaciętym meczu finałowym przeciwko Universal Soldiers. Dzięki wsparciu ze strony Bez Strachu zawodnicy będą mogli skupić się tylko i wyłącznie na grze i nie będą musieli martwić się już o zaplecze techniczne. Drużyna narazie odpuszcza sobie grę w rozgrywkach online, ponieważ nie chcą ujawniać swoich "asów". Już niebawem przekonamy się czy włodarze BSTR podjęli dobrą decyzję. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć obu stronom powodzenia.

Źródła:ja wiem wy nie musicie:P
Przewidziany Sqład BSTR

# d.U.d
# Dager
# NEMEk
# pjk
# blan

Offline

 
Mali Seryjni Mordercy by Riley

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.battlefield3-hod.pun.pl www.lezajskhistoria.pun.pl www.bushi.pun.pl www.souleaterpbf.pun.pl www.tibiaots.pun.pl